Zkušenosti zákazníků

Markéta S., účetní na mateřské dovolené

"Výborná alternativa k vlhčeným ubrouskům na otírání zadečku miminka a přitom bez chemie - stačí nastříhat na menší kousky a pak namáčet do čisté vody. Také používám jako jednorázové žíňky při koupání."

Jindřiška T., projektová manažerka

"Všestranné využití v domácnosti. Lze upravit na menší velikosti dle potřeby." 

Dominika A., prodavačka na mateřské dovolené

"Perlan jsem zakoupila jako náhradu za vlhčené jednorázové ubrousky pro děti, po kterých se mi dcera vždy oprudila…. Pokud mi Perlan zbyde, dá se použít i jako hadřík na leštění oken a zrcadel a vůbec v domácnosti, na cokoli je třeba. Dobře saje a nechlupatí…"

Tomáš Ř, projektant

"Netkanou textílii jsem si oblíbil na zahradě. Zahrada je můj koníček, kde trávím většinu volného času. Výhody Perlanu tedy ocením hlavně při sázení záhonů, ale při úklidu. Na zahradě si těchto praktických utěrek všimla i moje žena a dneska ani doma nepoužíváme nic jiného :-)"

Lucie B., kosmetička

"Perlan využívám v kosmetickém salónu - na smývání masek z obličeje i jako prostěradlo na lehátko. Je bezvadný!"

Martin, P., stavař

"Perlan si nemůžu vynachválit jako výborný materiál s mnohostranným využitím. Při stavebních pracech jej používáme třeba na podstřešní folii nebo krycí plachtu."

Jana S., vrchní zdravotní sestra

"Já jsem dlouhodobě chtěla ulehčit práci našemu personálu při ošetřování inkontinence, protože dosud jsme používali ručníky, a také jsem nechtěla objednávat cokoli přes překupníky. Dlouho jsem sháněla nějaký materiál, který by byl jednorázový a funkční. Pochopitelně každou změnu je potřeba zavádět postupně, tak zatím Perlan používají na jednom oddělení a jsou s ním velmi spokojeni. Doufám, že se podaří přesvědčit i ostatní. Mockrát Vám děkuji a doufám, že budou objednávky i v budoucnu pokračovat, materiál nám moc pomáhá."